GraphQL (8.x-4.13) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
