GraphQL (8.x-4.13) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Article
sk: Článok

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Path
sk: Cesta

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Published
sk: Zverejnené

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Owner
sk: Vlastník

en: String
sk: Reťazec

en: Order
sk: Poradie

en: Static
sk: Statický

en: Operation
sk: Operácia

en: Validate
sk: Kontrolovať

en: Entity
sk: Entita

en: Enable caching
sk: Povoliť vyrovnávaciu pamäť

en: Add server
sk: Pridať server

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Route
sk: Cesta

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Debug settings
sk: Ladiace nastavenia

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: Menu links
sk: Odkazy v menu

en: Entities
sk: Entity

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Match operator
sk: Operátor zhody

en: Entity reference revisions
sk: Revízie referenčného entity
