GraphQL (8.x-4.13) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Article
sr: Чланак

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Expanded
sr: Проширено

en: Date format
sr: Формат датума

en: Field name
sr: Назив поља

en: String
sr: Стринг

en: Order
sr: Редослед

en: Route
sr: Рута

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Entities
sr: Ентитети

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Changed date
sr: Датум измене
