GraphQL Compose (1.0.0-beta29) - en to no translation catalogue (20 entries)

en: Language
no: Språk

en: Image
no: Bilde

en: Field
no: Felt

en: Path
no: Sti

en: Before
no: Før

en: After
no: Etter

en: User
no: Bruker

en: Url
no: URL

en: Field name
no: Feltnavn

en: Nodes
no: Innhold

en: Last
no: Siste

en: First
no: Første

en: Entity
no: Entitet

en: Reverse
no: Motsatt

en: User status
no: Brukerstatus

en: Information
no: Informasjon

en: Identifier
no: Identifikator

en: User roles
no: Brukerroller

en: Metatag
no: Metatagg

en: Entity language
no: Entitetsspråk
