GraphQL Compose (1.0.0-beta31) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: File
ug: ھۆججەت

en: Image
ug: سۈرەت

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: First
ug: بىرىنچى

en: Image properties
ug: سۈرەت خاسلىقلىرى
