GraphQL Compose (1.0.0-beta32) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Language
ur: زبان

en: File
ur: فائل

en: Image
ur: تصویر

en: Field
ur: فیلڈ

en: Path
ur: پاتھ

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام
