GraphQL Compose (2.0.0-beta11) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: yes
bg: да

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Path
bg: Път

en: Visible
bg: Видим

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: Options
bg: Параметри

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Comment
bg: Коментар

en: String
bg: Стринг

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Operation
bg: Действие

en: Property
bg: Свойство

en: Hidden
bg: Скрит

en: Site information
bg: Информация за сайта

en: Language code
bg: Код на език

en: Alias
bg: Псевдоним

en: The size of the file in bytes.
bg: Размер на файла в байтове.

en: Image styles
bg: Размери на изображения
