GraphQL Compose (2.0.0-beta11) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Path
eo: Vojo

en: User
eo: Uzanto

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Comment
eo: Komento

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Nodes
eo: Nodoj

en: String
eo: Signovico

en: Integer
eo: Entjero

en: Operation
eo: Operacio

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Site information
eo: Retejaj informoj

en: Float
eo: Glitpunktnombro

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Alias
eo: Kromnomo

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Boolean
eo: Bulea valoro

en: The size of the file in bytes.
eo: La grandeco de la dosiero en bitoj.

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj
