GraphQL Compose (2.0.0-beta11) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: yes
ka: დიახ

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Path
ka: გზა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Fields
ka: ველები

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Site information
ka: ინფორმაცია საიტზე

en: User status
ka: მომხმარებლის სტატუსი

en: Language code
ka: ენის კოდი
