GraphQL Compose (2.0.0-beta11) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Path
lt: Kelias

en: Section
lt: Sekcija

en: Visible
lt: Matomas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Options
lt: Nustatymai

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Comment
lt: Komentaras

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Nodes
lt: Mazgai

en: String
lt: Eilutė

en: Last
lt: Paskutinis

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: First
lt: Pirmas

en: Entity
lt: Esybė

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: on
lt: -

en: Float
lt: Kintantis

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Boolean
lt: Loginis

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Custom settings
lt: Savitos nuostatos

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: The description of the view.
lt: Vaizdo aprašymas
