GraphQL Compose (2.0.0-beta11) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Path
mn: Зам

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Site information
mn: Сайтын мэдээлэл

en: Language code
mn: Хэлний код

en: KB
mn: КБ
