GraphQL Compose (2.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Type
is: Slag

en: Enabled
is: Virkjað

en: Settings
is: Setingar

en: Field
is: Rein

en: Path
is: Leið

en: User
is: Brúkari

en: Node
is: Knútur

en: Page
is: Síða

en: Comment
is: Viðmerking

en: Items
is: Liðir

en: String
is: Strongur

en: Float
is: Flótandi

en: Language code
is: Málkota

en: Alias
is: Hjáleinki
