GraphQL Compose (2.0.0-beta6) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Alias
dz: མིང་གཞན།
