GraphQL Compose (2.0.0-beta9) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Block
bn: ব্লক

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Site information
bn: সাইট-সম্পর্কিত তথ্য

en: Language code
bn: ভাষা কোড
