GraphQL Compose (2.0.0-beta9) - en to et translation catalogue (59 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Path
et: Tee

en: Section
et: Sektsioon

en: Visible
et: Nähtav

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Comment
et: Kommentaar

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: Nodes
et: Postitused

en: String
et: Sõne

en: Last
et: Viimane

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Integer
et: Täisarv

en: Operation
et: Operatsioon

en: Hidden
et: Peidetud

en: First
et: Esimene

en: Entity
et: Olem

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Schema
et: Skeem

en: Reverse
et: Vastupidi

en: User status
et: Kasutaja staatus

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Language code
et: Keele kood

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Contextual filters
et: Kontekstifiltrid

en: Layout ID
et: Paigutuse ID

en: Whether the user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiveeritud või blokeeritud.

en: The description of the view.
et: Vaate kirjeldus.

en: Entity language
et: Olemi keel

en: Raw output
et: Puhas väljund

en: You have no fields. Add some to your view.
et: Sul ei ole määratud ühtegi välja. Lisa oma vaatesse mõni väli.

en: All field aliases must be unique
et: Kõik välja aliased peavad olema unikaalsed

en: Use entities as row data.
et: Kasuta olemeid rea andmetena.

en: Use fields as row data.
et: Kasuta välju rea andmetena.

en: Alias for @id
et: @id alias

en: Raw output for @id
et: Puhas väljund @id jaoks

en: The language code.
et: Keele kood.
