GraphQL Compose (2.0.0-beta9) - en to fi translation catalogue (61 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Path
fi: Polku

en: Section
fi: Osio

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: User
fi: Käyttäjä

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Comment
fi: Kommentti

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Fields
fi: Kentät

en: Nodes
fi: Solmut

en: String
fi: Merkkijono

en: Last
fi: Viimeinen

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Integer
fi: Kokonaisluku

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Site information
fi: Sivuston tiedot

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: User status
fi: Käyttäjän tila

en: Float
fi: Liukuluku

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Boolean
fi: Totuusarvo

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Schema version
fi: Skeemaversio

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu

en: Contextual filters
fi: Sisältöriippuvaiset suodattimet

en: The title of the link.
fi: Linkin otsikko.

en: The URL of the link.
fi: Linkin verkko-osoite.

en: Whether the user is active or blocked.
fi: Kun käyttäjä on aktiivinen tai estetty.

en: The description of the view.
fi: Näkymän kuvaus.

en: Entity language
fi: Kokonaisuuden kieli

en: Raw output
fi: Raakatuloste

en: You have no fields. Add some to your view.
fi: Sinulla ei ole kenttiä. Lisää joitakin näkymääsi.

en: All field aliases must be unique
fi: Kaikkien kenttäaliaksien on oltava yksilöllisiä

en: Use entities as row data.
fi: Käytä entiteettejä rivitietona.

en: Use fields as row data.
fi: Käytä kenttiä rivitietona.

en: Alias for @id
fi: Alias ID:lle @id

en: Raw output for @id
fi: Raakatulos ID:lle @id
