GraphQL Compose (2.0.0) - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: yes
eu: bai

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Options
eu: Aukerak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Fields
eu: Eremuak

en: items
eu: Elementuak

en: Nodes
eu: Nodoak

en: String
eu: Katea

en: Last
eu: Azkena

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Integer
eu: Osokoa

en: true
eu: egia

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: First
eu: Lehena

en: Entity
eu: Entitatea

en: Site information
eu: Gunearen informazioa

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Alias
eu: Ezizena

en: Turkish
eu: Turkiera

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: The name of the file.
eu: Fitxategiaren izena.

en: The mime type of the file.
eu: Fitxategiaren mime mota.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera

en: The title of the link.
eu: Estekaren Izenburua

en: The URL of the link.
eu: Estekaren Url-a
