GraphQL Compose (2.0.0) - en to fil translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: yes
fil: oo

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Path
fil: Landas

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: Comment
fil: Puna

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: English
fil: Ingles

en: Site information
fil: Impormasyon ng sityo

en: Alias
fil: Palayaw

en: Image styles
fil: Mga istilo ng larawan
