GraphQL Compose (2.0.0) - en to hy translation catalogue (40 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: yes
hy: այո

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Path
hy: Ուղի

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: String
hy: Տող

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Site information
hy: Կայքի մասին տեղեկություններ

en: Float
hy: Լողացող

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: KB
hy: ԿԲ

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: The size of the file in bytes.
hy: Ֆայլի չափսը բայթերով
