GraphQL Compose (2.0.0) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: yes
jv: ya

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Visible
jv: Kétok

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: User
jv: Panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Field type
jv: Jinis field

en: Fields
jv: Field

en: Nodes
jv: Node

en: String
jv: Tembung

en: Operation
jv: Operasi

en: Hidden
jv: Umpetan

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Site information
jv: Informasi situs

en: Float
jv: Pecahan

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Alias
jv: Singlon

en: Image styles
jv: Gagrag gambar
