GraphQL Compose (2.0.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: English
ky: Англисче

en: KB
ky: КБ
