GraphQL Compose (2.0.0) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: yes
mg: eny

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny

en: English
mg: Anglisy
