GraphQL Compose (2.0.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: Fields
se: Giettit

en: Site information
se: Siidu dieđut
