GraphQL Compose (2.0.0) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni

en: User
sq: Përdoruesi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: String
sq: Vargu

en: Operation
sq: Veprimi

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Site information
sq: Informacionet e sajtit

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Portuguese
sq: Portugeze

en: Turkish
sq: Turqisht
