GraphQL Compose (2.1.0-beta1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya

en: Settings
br: Arventennoù

en: Page
br: Pajenn

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
