GraphQL Compose (2.1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (38 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: yes
gu: હા

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Path
gu: પાથ

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Site information
gu: સાઈટ વિશે ની માહિતી

en: User status
gu: વપરાશકર્તા સ્થિતિ

en: Float
gu: ફ્લોટ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: KB
gu: કીલો બાઈટ

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Boolean
gu: બૂલિયન

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ
