GraphQL Compose (2.1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: yes
sl: da

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Path
sl: Pot

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Comment
sl: Komentar

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field type
sl: Tip polja

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: String
sl: Niz

en: Integer
sl: Celo število

en: Hidden
sl: Skrito

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Boolean
sl: Logična vrednost
