GraphQL Compose (2.1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Comment
sr: Коментар

en: Field name
sr: Назив поља

en: Field type
sr: Tип поља

en: String
sr: Стринг

en: Hidden
sr: Сакривено

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Spanish
sr: шпански

en: Site information
sr: Информације о сајту

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: KB
sr: КБ

en: Turkish
sr: турски

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом
