GraphQL Compose (2.4.1) - en to ms translation catalogue (39 entries)

en: enabled
ms: dibolehkan

en: Delete
ms: Padam

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: yes
ms: ya

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Required
ms: Diperlukan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Field
ms: Medan

en: Path
ms: Laluan

en: Visible
ms: Boleh dilihat

en: Before
ms: Sebelum

en: After
ms: Selepas

en: User
ms: Pengguna

en: Options
ms: Opsyen

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Revision ID
ms: ID penyemakan semula

en: Comment
ms: Komen

en: Field name
ms: Nama medan

en: Field type
ms: Jenis medan

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Nodes
ms: Nod-nod

en: String
ms: Rentetan

en: Operation
ms: Operasi

en: Hidden
ms: Terselindung

en: English
ms: Inggeris

en: French
ms: Perancis

en: Spanish
ms: Sepanyol

en: Site information
ms: Maklumat laman

en: Float
ms: Apung

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Turkish
ms: Turki

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: Image styles
ms: Stail-stail imej
