GraphQL Compose (3.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (75 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: yes
ca: sí

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Path
ca: Camí

en: Section
ca: Secció

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Comment
ca: Comentari

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Fields
ca: Camps

en: String
ca: Cadena

en: Last
ca: Darrer

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Integer
ca: Enter

en: true
ca: cert

en: Operation
ca: Operació

en: Property
ca: Propietat

en: Hidden
ca: Ocult

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Spanish
ca: Espanyol

en: First
ca: Primer

en: Entity
ca: Entitat

en: Site information
ca: Informació del lloc web

en: on
ca: a

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: User status
ca: Estat de l'usuari

en: Information
ca: Informació

en: Float
ca: Coma flotant

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Alias
ca: Àlies

en: Raw
ca: Cru

en: Turkish
ca: Turc

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Field options
ca: Opcions del camp

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Row
ca: Fila

en: Boolean
ca: Booleà

en: The name of the file.
ca: El nom del fitxer.

en: The mime type of the file.
ca: El tipus mime del fitxer.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: The size of the file in bytes.
ca: La mida del fitxer en bytes.

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: Schema version
ca: Versió de l'esquema

en: Contextual filters
ca: Filtres contextuals

en: The title of the link.
ca: El títol de l'enllaç.

en: The URL of the link.
ca: La URL de l'enllaç.

en: Whether the user is active or blocked.
ca: Si un usuari està actiu o bloquejat.

en: The description of the view.
ca: La descripció de la vista.

en: Entity language
ca: Llengua de l'entitat

en: Alias for @id
ca: Àlies per @id

en: Raw output for @id
ca: Sortida sense filtrar per @id

en: Entity options
ca: Opcions de l'entitat

en: Schema type
ca: Tipus d'esquema

en: The language code.
ca: El codi de llengua.
