GraphQL Compose (3.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Type
ht: Tip

en: yes
ht: Wi

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Site information
ht: Enfomation sit la

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj
