GraphQL Compose (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (41 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Site information
km: ព័ត៌មាន​តំបន់​បណ្ដាញ

en: Float
km: អណ្តែត

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: KB
km: គីឡូបៃ

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: Turkish
km: ទួរគី

en: Boolean
km: ប៊ូលីន

en: The size of the file in bytes.
km: ទំហំ​ឯកសារ​គិតជា​បៃ ។

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
