GraphQL Compose (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (60 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: yes
lv: jā

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Path
lv: Ceļš

en: Visible
lv: Redzams

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Iespējas

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Comment
lv: Komentārs

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Fields
lv: Lauki

en: Nodes
lv: Mezgli

en: String
lv: Virkne

en: Last
lv: Pēdējā

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Operation
lv: Operācija

en: Hidden
lv: Slēpts

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Spanish
lv: Spāņu

en: First
lv: Pirmā

en: Entity
lv: Entītija

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: User status
lv: Lietotāja statuss

en: Information
lv: Informācija

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Turkish
lv: Turku

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Field options
lv: Lauka iespējas

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Row
lv: Rinda

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: The size of the file in bytes.
lv: Faila izmērs baitos.

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Contextual filters
lv: Konteksta filtri

en: The description of the view.
lv: Skata apraksts
