GraphQL Compose (3.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (13 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: Site information
or: ସାଇଟ ସୂଚନା

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍
