GraphQL Compose (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (50 entries)

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: yes
ta: ஆம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Required
ta: தேவை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Field
ta: புலம்

en: Path
ta: பாதை

en: Visible
ta: பார்க்கக்கூடிய

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: User
ta: பயனர்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Revision ID
ta: பதிப்பு குறியெண்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Field type
ta: புல வகை

en: Nodes
ta: பதிவு

en: String
ta: சொல்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Integer
ta: முழுஎண்

en: Operation
ta: செயல்

en: Property
ta: பண்பு

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Site information
ta: தள தகவல்கள்

en: Reverse
ta: பின்னோக்கு

en: User status
ta: பயனர் நிலை

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Alias
ta: மாற்றுவழி

en: Turkish
ta: டர்கிஸ்

en: Sort direction
ta: வரிசை திசை

en: Row
ta: வரிசை

en: Boolean
ta: பூலியன்

en: Image styles
ta: புகைப்பட விதங்கள்

en: Alias for @id
ta: @id யின் மறுபெயர்
