GraphQL Compose (3.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: yes
af: ja

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Operation
af: Operasie

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Spanish
af: Spaans

en: Site information
af: Inligting oor webwerf

en: Language code
af: Taalkode

en: Portuguese
af: Portugees

en: Turkish
af: Turks
