GraphQL Compose (3.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: yes
ast: Sí

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Path
ast: Camín

en: User
ast: Usuariu

en: Options
ast: Opciones

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Comment
ast: Comentariu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Field type
ast: Triba de campu

en: Nodes
ast: Noyos

en: String
ast: Cadena

en: Integer
ast: Enteru

en: Operation
ast: Operación

en: Hidden
ast: Anubríu

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Site information
ast: Información del situ
