GraphQL Compose (3.0.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: yes
mk: да

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Site information
mk: Информации за веб-локацијата
