GraphQL Compose (3.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: yes
os: ойы

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Path
os: Фæндаг

en: Visible
os: Зыны
