GraphQL Compose (3.0.0-alpha2) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: yes
si: ඔව්

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Site information
si: වෙබ් අඩවිය පිලිබඳ තොරතුරු

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
