GraphQL Compose (3.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (68 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: yes
az: bəli

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Path
az: Yol

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Comment
az: Şərh

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: Nodes
az: Materiallar

en: String
az: Mətn

en: Last
az: Son

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Integer
az: Tam

en: Hidden
az: Gizli

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Entity
az: Entiti

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: Reverse
az: Tərs

en: User status
az: İstifadəçi statusu

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Language code
az: Dil kodu

en: Alias
az: Ləqəb

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Field options
az: Sahə seçimləri

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Row
az: Sıra

en: Boolean
az: Məntiq

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: The size of the file in bytes.
az: Faylın baytla ölçüsü

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Image styles
az: Şəkil üslubları

en: Schema version
az: Sxem versiyası

en: Entity bundle
az: Entiti paketi

en: Contextual filters
az: Kontekstual filtrlər

en: Layout ID
az: Maket ID-si

en: Whether the user is active or blocked.
az: İstifadəçinin aktiv və ya bloklanmasından asılı olmayaraq.

en: The description of the view.
az: Görünüşün təsviri.

en: Entity language
az: Varlıq dili

en: Raw output
az: Xam çıxış

en: You have no fields. Add some to your view.
az: Sahəniz yoxdur. Görünüşünüzə bir az əlavə edin.

en: Use entities as row data.
az: Obyektləri sıra datası kimi istifadə edin.

en: Use fields as row data.
az: Sahələri sıra məlumatları kimi istifadə edin.

en: Alias for @id
az: @id üçün ləqəb

en: Raw output for @id
az: @id üçün xam çıxış

en: Entity options
az: Varlıq seçimləri

en: Field row
az: Sahə sırası

en: The language code.
az: Dil kodu.
