GraphQL Compose (3.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (31 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: yes
bs: da

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Path
bs: Putanja

en: User
bs: Korisnik

en: Options
bs: Opcije

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Field name
bs: Ime polja

en: Field type
bs: Tip polja

en: Fields
bs: Polja

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Hidden
bs: Sakriven

en: English
bs: Engleski

en: Site information
bs: Informacije o web stranici

en: Reverse
bs: Obrnuto

en: Alias
bs: Pseudonim

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
