GraphQL Compose (3.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: English
ga: Béarla
