GraphQL Compose (3.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (30 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Spanish
my: စပိန်

en: First
my: ပထမ

en: Site information
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ်အချက်အလက်များ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: KB
my: ကီလိုဘိုက်

en: Alias
my: နာမည်အတု
