GraphQL Compose (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (63 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: yes
sk: áno

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Path
sk: Cesta

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: User
sk: Používateľ

en: Options
sk: Nastavenia

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Comment
sk: Komentár

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Nodes
sk: Uzly

en: String
sk: Reťazec

en: Last
sk: Posledné

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Integer
sk: Celé číslo

en: true
sk: áno

en: Operation
sk: Operácia

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Hidden
sk: Skryté

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Spanish
sk: Španielčina

en: First
sk: Prvý

en: Entity
sk: Entita

en: Site information
sk: Informácie o web stránke

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Information
sk: Informácia

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Row
sk: Riadok

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: The name of the file.
sk: ID súboru

en: The mime type of the file.
sk: Mime typ súboru.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: The size of the file in bytes.
sk: Veľkosť súboru v bajtoch.

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: Whether the user is active or blocked.
sk: Či je používateľ aktívny alebo blokovaný.

en: The language code.
sk: Kód jazyka.

en: The language name.
sk: Názov jazyka.
