GraphQL - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Operation
be: Аперацыя

en: Permissions
be: Правы

en: Any
be: Любы

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
