GraphQL - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Permissions
el: Άδειες

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Entity ID
el: ID οντότητας
