GraphQL - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Operation
et: Operatsioon

en: Permissions
et: Õigused

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Entity ID
et: Olemi ID
