GraphQL - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu
