GraphQL - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Operation
hu: Művelet

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Any
hu: Bármelyik

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg
